Ben DenizBu sabah kalktım , açık denizlerde teknede buldum kendimi..:) Çok cool bir giriş yaptım değil mi ? :) Bir önceki yazılarım da alkol almayacağım demişim , abuk subuk konuşmuşum..:) Alkolsüz hayat , ketçapsız patates kızartması kıvamında..Sabah teknede uyandım , bu benzetmeleri sevin lütfen , bana kızmayın..:)

İzmir de asker olacak biricik arkadaşım Volkan , sabahlara kadar bana zorla içiriyor .. ‘’Kankacım benim 252 saat im kaldı , sonra yokum ben ‘’ dediği an dayanamıyorum , arkada fon müziği eşliğinde duygulanıyorum.. O fon müziği nereden geliyor anlayamadım..:)Volkan ın midesi gurulduyor sanırsam..:) Davulcu olduğu için öyle guruldatıyor ki , ağlamamak için zor tutuyorum kendimi..:)

Neyse geçen günlerde , sabahlara içtiğimizi söylemiştim , ama bu tekne nereden çıktı?:) İşte ona geliyorum hazırlıklı olun.. Mekanlarda içtikten sonra, midye tava , kokoreç , midye dolma gibi leş yiyecekler istiyor bünyemiz , mudanyaya gidiyoruz.. Leş yiyeceklerimizi afiyet ile yedikten sonra, canımız tekrar alkol çekiyor , alkollerimiz ile deniz kıyasına gidiyoruz.. Dün gece de böyle bir gecenin ardından , limana doğru arabayı sürüyorum..

-Volkan baban gelmiş , haha ( Kafamız güzel olduğu için volkan ‘ ın babasının arabasını görüp gülebiliyoruz , şaşırmayın .)

-haha , babam harbiden !

-Ben şaka yapmıştım , baban mı ? Ne işi var burada!

-Ne bileyim ya içiyordur , ya .... (burada boşluk doldurmaca var , cümlenin sonunu siz getirin , sabah 5 ..)

-Arayalım o zaman :)

Volkan babası ile küçük bir konuşma yapar , bana döner..

-Kafası çok güzel konuşamıyor , teknelerin oraya gidelim görürüz..

Yemişler balıkları çekmişler rakıları , ayakta zor duruyorlar..:)5 dk sonra sızdılar zaten , Volkan ile biz muhabbete ve alkole devam..:)

Volkanların tekne bir kaç saat sonra bakımdan çıkıyormuş.. Volkan , bana dönerek ;

-Gideriz değil mi?

-Yaa hiç uyuyamadım bu sabah , Canım sağolsun sabah sabah uyandırdı..:)

Volkan midesi ile acıklı fon müziği yaparak ..

-Benim şurada 249 saat im kalmış sen neler diyorsun..

O an mantığımı denizde sektirdim , duygusallaşarak; tamam dedim..

Deniz havasının vermiş olduğu enerji ile mutlu bir şekilde uyandım , fıstıklıdan tekneyi alıp , burgaza getirdik..Tekne yaptığımız 1 saatlik yolculuk herşeye değerdi , yarın kuşadasına gitmemiş olsaydım , tekne maceralarımıza devam edebilirdik..Fakat 19 mayıs tatil olduğu için aileme vermiş olduğum bir sözüm var , onlarla birlikte 4 5 günlük bir dinlenme sürecine gireceğim..

Bu arada , bir iş görüşmesinden mutlu bir şekilde ayrıldım.. Part time olarak tatilden sonra işe başlayacağım..Önce tatil sonra iş..:)

Dün kuaför önünde canımı 1.5 saat bekledim , çok kızgındım.. Gelin başı yaptırsa bu kadar uzun sürmezdi.. Fakat daha arabaya binmeden , kapıdan bana bakınca , kızgınlığım gitti gülümsedim bile .. Arabaya binince kızmalıyım , gülmemeliyim diye kendimi şartlasam da pek başarılı olamadım..:) Tüh bana.:)

Hayalbemolcum , hayallerimi tatil sonrasına erteliyorum.. Belki hayal kızı ile tanışırım , bütün hayallerim değişir..:) O yüzden , çoluk çocuğa karışmak gibi hayallerim olabilir..:)Hayallerimi düşüneyim diye bahane bunlar , kusura bakma..:)

Sağlıcakla :)

7 adet insan laf söylemiş:

ALIK KIRMIZI BALIK dedi ki...

"ben kırmızılı
anlatsamda blogumun adresini değiştirdim,
artık alık kırmızı balık olarak bu yeni adresimde,devam ediyorum...
bilgilerinize..."

BodrumSibel dedi ki...

tatil sonrasında ŞÖYLE bir başlık atarsın artık ;

HAYALLERİM ..AŞKIM ve SEN!..

shenem dedi ki...

umarım hayallerin gerçek olur:)

Darkstar dedi ki...

Sibelcim , o başlık bana kısmet değilmiş..:)

Shenem , nerede o günler ..:)

BodrumSibel dedi ki...

aaa neden tatilde hayallerinin aşkı ile karşılaşamadınmı:((((((

Darkstar dedi ki...

Üzülme yahu , benim başka hayalimde kız mı yok ..:)
Zaten hayallerimin aşkı ile karşılaşsam tatilden dönmezdim ki ,
biraz daha bekleyelim belki , başka bir tatilde karşılaşırız..:)

BodrumSibel dedi ki...

bulursun tabeeee:))