Şöyle Bir Durum Var kiiiBasın-yayın organı diye bir şey var. Çok komik geliyor kulağa. Basın- yayın, yani önce basıyor sonra yayıyor mu. Nasıl bir organ bu? Hakkatende tırt bir şey.

Bir köpek aldım benden daha akıllı. Acayip akıllı bir hayvan. Jack Russell erkek hemde birde safkan. Param bok olduğu için bastırdım parayı aldım. 2 kerede bokunu çişini öğrendi.

Dikkat ettim erkeklere gitmiyor paso karı kızla işi. Ufak tefek ama değişik karakterli bir köpek. Çükü de 3cm.


İşe başlamanın en acı verici tarafı kaçan kadın programları. Kim bilir Esra Erol’u kaç kişi vatozladı ve ben kaçırdım. Youtube’de kapandı.İzlesene kom a talimiz yapçak bir şey yok.Erkekler gerçektende işedikten sonra ellerini suya tutuyorlar. Kaç kere barda orda burada dikkatimi çekti, erkek milleti (ki milletlerin büyüğüdür) işedikten sonra suya elini şöyle bir götürüyor. Tam yıkamıyor. Kadınlar temizlik işine daha çok değer veriyor. Erkekler ise vermiyor. Erkekler devamlı seks düşünüyor. www.memegötkukurahipliasianlivearabicchat.kom

Sıvazcı erkeklerde sıvaz sonrası ellerini yıkamıyorlar. Sıvazcı erkek dediğime bakmayın, her erkek sıvazcıdır. Her erkek sıvaz yapar. Sıvaz yapmayan erkek, erkek değildir zaten.Paris Hilton anne olmak istiyormuş. Doğacak çocuğa mı acırsın, Paris’in anne olduktan sonra kaçacak olan videolarına mı yanarsın, Paris’i hiç finkleyecek olamıyacağına mı yanarsın. En temizi kaçacak olan “Scorpions” konserine yanmak. Kafan rahat oluyor.Milf hunter diye bir program var. Çok acayip. Adam manitaları tavlıyor sora eve götürüyor çıtır çıtır yiyor. Orta yaşlı emekli porno starı ablaları gibi ablalar ama Sibel Kekilli’nin bile eline verirler. Adam çok acımasız. Ablalar işi çok iyi biliyor. www.milfhunter.com adresi. 18 yaş sınırı var ama olsun. 18’den ufak kardeşlerimiz de “I agree” butonunu tıklayarak bu efsanevi siteden yararlanabilirler.

Manitanın kralını futbolcularla şarkıcılar götürüyor. Gerçekten… Tipsiz futbolcuda bile taş gibi manita var. Şu hayatta en tipsiz insanoğlu sıralamasında ilk 10 daki yeri değişmeyecek Serdar'a da bakın hele. Serdar şaşırtır tabi. Yiiiş potansiyeli yok ki adamda.Kim yiişir normalde bunla.

Ronaldo'nun manitayı da kaçırmadım.Allah’ım adaletimi bu.And justice for all

Tineyç Manita

En pis bir şeydir ki 15-17 yaş aralığındaki sevgili. Çekilmez çiledir. Ömür törpüsüdür. Boşa geçmiş güzel zamandır. Çünkü zaman en önemli şeydir. Bu manitalar furriiiiidir, çünküüüüüü :

1) İntahar meyillidir

2) Labunyadır

3) Sevişmeyi bilmez

4) Her daim “kocacım” der

5) Kocacım der ama vermez

6) Emokid versiyonları çok tehlikelidir

7) Enteresan biçimde depresyona bağlar

8) Ailesini sevmez

9) Vermez

10) Solcu olur

11) Tırışkadan müzikler dinler ve bunları mesaj olarak atar

12) Devamlı arar

13) Diğer kız arkadaşları ile arasında illaki bi çatışma vardır

14) Ana rahminden 17 yaşına kadar dengesizdir

15) Vermemekte ısrarcıdır

16) Hayatı sorgular

17) Tayyip gibi adama küfreder (tövbe estafirullah)

18) Kamildir

19) İki birada pert olur

20) Götü büyüktür

21) Vermemektedir

Bu liste böyle uzar gider. He ben bunu neden yazdım, çünkü kadim dostum ve Bad Trip’in son derece gıranç vokali Rıdvan dedi ki “ bu karılar böle böle,şu karılar şöle şöle”. Ben de hak vermedim değil. Verdim. Sonra da yazdım. Haklıyım da, dikkat ederseniz göreceksiniz…

Sivrisinek


Arkadaş sevemedim gitti yazı. En gıcık kaptığım mevsimdir. Temmuz sonu doğmama rağmen içimde nasıl bir kin beslediysem sevemedim, sevemicemde. En güzel yanı bikinili kızlar. Memeler forraaaa. Başka da bi numarası yok. Zaten güneş alerjim var. Hapşu hapşu mal gibi geziyoruz o da ap ayrı bir dert.

Bir kere sivrisinek diye bir şey var. Sivrisinek değil sivrisiken. Ulan vücutta nerde en acayip yer var gider sokar. Ayak serçe parmağı, doşhank yanı, kulak memesi, dübür... Hiç affetmiyor namussuz hayvan. Bir arkadaşım demişti ki içki içeni sivrisinek ısırmazmış. Bende salak olduğum için her akşam içtim. Gel gelelim sinekte alkole bağladı. Paso damara abanıyor. Birde orospunun enciğinin iğnesinde uyuşturucu bir sıvı mı ne varmış, uyuşturuyor. Kafam yedi dünya geziyorum bütün gün. Alkolde üstüne tuz biber. Sinekte kafagüzele bağladı, ondan korun.Kaşınmaya bağla o en ayrı bir dert. Manita sevişmeye kalksa kaşınmaktan elleşeme. Buyur!

Geçen hafta plajda elim zikimde kaşına kaşına geziyordum. Kimse yanlış anlamasın. Sineğin pezemenkliği. Yoksa benim sapıklığımlan hiçbir alakası yok. Ama sivrisinek çok namussuz çıktı.

Adeta

Bi pislik yaptık. Bu pisliği daha önce konu etmemiştim. Şimdi de etmicem. Çok ayıp oldu. Ama varsın olsun. Çünkü gerçekten bazı insanlar pisliği hakedebiliyor. He biz buna karşılık napıyoruz, pislik yapıyoruz. Bence hakedene pislik yapması çok eğlenceli. Evet üzücü ama sonra gerçekten eğlenceli. Neyse hep dediğim gibi "Afiyet olsuunn Ahmeettt"...Adeta =))

Güzin Abla

Güzin abla, ben 17 yaşında bir genç kızım. Ağabeyimin davranışlarından çok endişeliyim.

Onun homoseksüel olduğunu düşünüyorum. Saçlarını uzatması, 22 yaşında olmasına rağmen bacağında az kıl olması, açık renk ağırlıklı giyinmesi ve her gün tıraş olması şüphelerimi uyandırıyor. Hatta bir keresinde bir aşk filmi seyrederken ağladığını bile gördüm. Hiç kız arkadaşı olmaması ve sürekli üç erkek arkadaşıyla odasına kapanması, son olarak ‘Blues' adlı boy- band şarkılarını dinlemeye başlaması şüphelerimi fazlasıyla artırdı. Güzin abla, eğer ağabeyim eşcinselse, utancımdan yerin dibine girerim. Sizce şüphelerim yersiz mi? Bir gece, ağabeyim uyurken elime bıçağı aldım, gırtlağına doğru uzattım. Sonra ‘Ya değilse' diye içime bir kurt düştü. Aksi halde bu utançla yaşayamam, onun canına kıymak zorunda kalırım. Sizce ağabeyim homoseksüel mi?

RUMUZ: ÜZGÜN

Kızım neler saçmalıyorsun sen böyle? Ağabeyin biraz duygusal biri olabilir, henüz kendine uygun bir kız arkadaş bulamamış olabilir. Hormonları nedeniyle bacaklarında daha az kıl olabilir. Her erkek mutlaka maymun gibi kıllı olacak değil ya! Genç bir adam neden açık renk giyinmesin ki? Erkekler her gün tıraş olur, bu da çok doğal değil mi? Bütün bu anlattıkların ağabeyinin eşcinselliğinin kanıtı değil. Ama diyelim ki, öyle. Bu tamamen onun sorunu. Senin onun özel yaşamına böylesine karışmaya ne hakkın var? Ayrıca bu gencecik adamın, biraz duygusal ve hassas yapılı biri olmaktan başka bir yönü olduğunu da sanmıyorum. Olsa da onu yargılamak asla sana düşmez. Hem de katil olmayı göze alacak kadar! İnan bu mektubunu aldığımda, kalakaldım. İnsanlar nasıl bu kadar katı, nasıl bu kadar acımasız oldular, diye. Tevekkeli değil, 12 yaşında çocuklar, artık çocuk kaçırıp fidye için boğabiliyor, ya da kıskançlıkla küçücük kızkardeşlerini bıçakla doğruyorlar. Bu cani ruh nereden bulaştı gençlere? Televizyon mu, eğitimsizlik mi, aile içi şiddet mi, giderek toplum olarak değerlerimizi kaybetmemiz mi? Şunu bil ki, kızım Allah hiç kimseye, hiçbir canlıyı yok etmek için izin vermemiştir. Can almak Allah katında da, yasalar karşısında da en büyük suç ve affedilmez bir günahtır. Bence senin bir psikoloğa danışmanda yarar var.Peki ya ben nasıl bir cevap verirdim bu güzel mektuba…Merhaba Üzgün. Abinin ipne olduğunu düşünmen çok doğal. Çünkü boy band dinleyen adam ipnedir. Bizim toplumumuzda boy band dinleyen adamın ipne olduğu kadar Etilerde şarkı söleyenlerde ipnedir. Abin saçını uzatmış,saçını uzatan adam ya metalcidir ya ipnedir. Abinin ayağında kıl çıkmaması ipneliğinin başlıca göstergelerinden birisi, çünkü sen bilmezsin yavrucuğum kılsız adam ipnedir. Aşk filmi izlerken ağlaması zaten gayet ipnesel bir hareket olmuş. Çünkü erkek adam aşk filmi izlemez, he film izlerse de vurdulu kırdılı film izler, orda da ağlamaz, vereceği en büyük tepki de öksürmek olur. Ya da yanında manitası varsa elleri ile kendisini taciz eder. Erkek adam kirli sakal bırakır ,hergün traş oluyorsa ya panktır yada ipnedir. Tabi bunda kullandığı tıraş bıçağı da önemli. Abine ağdayı tavsiye edebilirsin bildiğin gibi daha kullanışlı. Abinin üç erkekle odaya kapanması abinin düdüklendiğini gösteriyor yavrucum. Bu üç arkadaş abine kaymış olabilirler. Kendisinin ipneliğini kesin olarak anlamak istiyorsan onu bir teste tabi tut. Kendisine Hindistan yapımı saten don al. Çaktırmadan da dikizle. Eğer giyiyorsa ipnedir.çünkü Hindistan yapımı saten don giyen adamlar ipne olurlar. Akabinde abine abla diyebilirsin kuzucum.


Abidende homoseksüel olması ne tiksinç birşeymiş. Bir abi olarak düşündüm de çok değişik oldum.

Bence...

(Bu fotoğraf Emekköy'de çekilmiştir. Fotoğraftaki arkadaşımız Giresunlu bir metalcidir. Çöptenekesinde ne zikim aradığını bilmiyorum. Ben görevimi yaptım ve fotoğrafı çektim. Zaten hıyar gibi bir çocuk kendisi.)


Şu hayatta duyduğum en fiyakalı hastalık ismi dizanteridir muhakkak. Dizanteri kadar kıyak ismi olan hiçbir hastalık yoktur. Birde amipli dizanteri var o daha bir ilgi çekici. Bir erkek dizanteri olduysa karı kız kısmı ona asılabilir. Yani bundan nimetlenebilir. Dizanteri çok karakterli bir ismi olan hastalık bence.


Bizim bi Gözde var. Biz Gözde’nin evinde acayip konakladık bir dönem. Kira vermedik elektrik su parası falan hiç oralı bile olmadık. Sonra bir gelin teyze hikayesi çıkardı. Hesapta evde geceleri evin eski sahibi, merhum kendisi tabi, gelinlikle geziyormuş. Evet Gözde ben sana buradan sesleniyorum, sen bizi iyi yedin. Evinden atmak için bize iyi oyun yaptın. Oysa biz senin pigme ve çirkin ev arkadaşını bile çekmiştik. Onun aç gözlü erkek arkadaşını da çektik. Senin için 225 km yol teptik yetmedi dağa tırmandık. 8 ay boyunca “kız ayarlıcam size” kandırmalarına bile göz yumduk. Getirdiğimiz filmlere çamur attın sustuk. Her hareketimiz yanlıştı senin nezdinde, her yaptığımız ofsayttı. Bu da mı gol deil hakim bey amcaydı olayımız. Biz her şeye sustuk, es geçtik, eyvallah dedik. Sen ne yaptın, evde gelin var dedin. Ya bari uyduracaksın adam akıllı bir hikaye uydursana. Evde gelinin ne işi var. Kaldı ki bu teyze manyakmıymış ki evde gelinlikle geziyor. Evlendikten sonra da ölmemiş zaten. Doksanında ölmüş. Gelinlik ne alaka? Bu kadar götten sallanmış bir hayalet hikayesi duymamıştım. Çok ayıp ettin.Özellikle kız mevzusunda.

Ne kadar pis bir şeydir iki arkadaşın aynı kızla finkleştikten sonra kızı bira içerken kritiklemesi. Ben hep derim ben korkarım öyle kızdan uzak dururum. Tavsiye etmem kaçınırım. Şimdi bizim ortamda böyle durumlar çok oluyor. Rabbim korusun adeta. Düşmanıma ırak olsun resmen.


Bir mahallenin en popüler adamı bence ailesinde Almancı olandır. Onun topu en kalitedir, oyuncakları kıyafetleri hep Almanya’dan gelmiştir.Mesela kimsede zamanında kumandası kablolu arabalardan,hani şu sadece sağa direksiyon kıran hiçbir zaman sola dönemediğimiz arabalar varya,heh onlardan bile yokken bu adamlarda kablosuz,sağa sola dönebilen, yer yer taklalar bile atabilen, duruma göre denizde yüzebilen arabalardan mevcuttur. Almancı akrabası olan çocuk çok yapınır.

Almancı akrabası en sevdiği akrabasıdır.Sanki Almanya onlarınmış gibi yapınır durur deyyus.En önemli konulardan biri ise Almancı akrabalar çok leziz çikolatalar da getirir.Almancı akrabada bemeve,avudi yada mersedes mevcuttur.Eğer almancı akraba azcık fakirse vosvogen vardır. Ailesinde Almancı mevcut olan adam değişik bir karizmatik yapıya sahiptir.Yürüyüşü bile değişiktir, suratından belli olur onun Almancı akrabası olduğu.Ama aynı kasvetli duruş Fransızcı İsveçlici Belçikalıcı da olmuyor. Onlar sanki sik gibi . Almancı’nın yanından geçemez onlar. Almancı da apayrı bir hava var. Sanki Alamancı tuttuğunu koparan cinsten. İşte bu yüzden bence bir mahallenin en verilmesi gereken kişisi ailesinde Almancı olanıdır. He ben bunları annem Almancı diye mi yazıyorum, asla.

Bir insanın suratına bakınca zengin mi fakir mi direk anlayabilirsiniz. Zenginde tuhaf bir temiz surat oluyor. Böyle değişik bir surat o. İnsanın baktıkça bakası geliyor o surata. Aynen fakirinde suratına bakınca anlıyorsun. O surattan resmen üzüntü akıyor çile akıyor. Zengininkinde yok mesela o. Zengininkinde ifade yok mına kodum suratında. Fakirin suratı çok daha hüzünlü. Bakışları bile değişik. Ama çok daha temiz bir yüz var fakirde. Zengininkinde bi kinayeli işler var ama çözeceğim ben onu. Mına kodum zengini.


Bence en salak şey ise plajda bikini giyen ama sokakta kıçını kapatan kadın cinsidir. Sanki plajda bikiniyi giyince göt gözükmüyor. Sanki memeler açıkta değil. Sanki biz bakmıyoruz. Plajda meme gözükünce ayıp olmuyor, sokakta ayıp oluyor. Plajda göt açık olunca kesinlikle hiçbir yanlış yok. Plaj kutsal bir yer sanki. Çok acaipime gidiyor benim bu durum. Yani plajda açıyorsan sokaktada açabilirsin arkadaşım. Plajda gösteriyorsan sokaktada gösterebilirsin madem. Değişik bir yaratığız bence. En temizini hayvanlar yapıyor. Herşey ortada ve tuttuğunu yapıyorlar. Hayvanlar çok şanslı yaratıklar. Sonra kimin ziki büyük küçük çelişkisi de yok. E mal ortada. Plajda bikini giyen ama sokakta kıçını başını kapatan insanı eshefle kınıyorum.Bu yüzden nudist insanı seviyorum

Ve son olarak kesinkes söylüyorum, hani bir daha değiştirirsem azıma sıçsınlar o derece, lökosit isim konusunda dizanteriyi sikertir. Daha bir karizma daha bir ağır başlı oturaklı.

NOT: Şimdi burdaki yazılardan alınan birkaç arkadaş oldu.Konu kesinlikle kendilerinin dışında gelişen olaylardır.Yani burda anlattığımız kişiler çok başka kişilerdir. He üstlerine alınıyorlar diye ben bunları silcekmiyim, silmicem tabiki.