Şöyle Bir Durum Var kiiiBasın-yayın organı diye bir şey var. Çok komik geliyor kulağa. Basın- yayın, yani önce basıyor sonra yayıyor mu. Nasıl bir organ bu? Hakkatende tırt bir şey.

Bir köpek aldım benden daha akıllı. Acayip akıllı bir hayvan. Jack Russell erkek hemde birde safkan. Param bok olduğu için bastırdım parayı aldım. 2 kerede bokunu çişini öğrendi.

Dikkat ettim erkeklere gitmiyor paso karı kızla işi. Ufak tefek ama değişik karakterli bir köpek. Çükü de 3cm.


İşe başlamanın en acı verici tarafı kaçan kadın programları. Kim bilir Esra Erol’u kaç kişi vatozladı ve ben kaçırdım. Youtube’de kapandı.İzlesene kom a talimiz yapçak bir şey yok.Erkekler gerçektende işedikten sonra ellerini suya tutuyorlar. Kaç kere barda orda burada dikkatimi çekti, erkek milleti (ki milletlerin büyüğüdür) işedikten sonra suya elini şöyle bir götürüyor. Tam yıkamıyor. Kadınlar temizlik işine daha çok değer veriyor. Erkekler ise vermiyor. Erkekler devamlı seks düşünüyor. www.memegötkukurahipliasianlivearabicchat.kom

Sıvazcı erkeklerde sıvaz sonrası ellerini yıkamıyorlar. Sıvazcı erkek dediğime bakmayın, her erkek sıvazcıdır. Her erkek sıvaz yapar. Sıvaz yapmayan erkek, erkek değildir zaten.Paris Hilton anne olmak istiyormuş. Doğacak çocuğa mı acırsın, Paris’in anne olduktan sonra kaçacak olan videolarına mı yanarsın, Paris’i hiç finkleyecek olamıyacağına mı yanarsın. En temizi kaçacak olan “Scorpions” konserine yanmak. Kafan rahat oluyor.Milf hunter diye bir program var. Çok acayip. Adam manitaları tavlıyor sora eve götürüyor çıtır çıtır yiyor. Orta yaşlı emekli porno starı ablaları gibi ablalar ama Sibel Kekilli’nin bile eline verirler. Adam çok acımasız. Ablalar işi çok iyi biliyor. www.milfhunter.com adresi. 18 yaş sınırı var ama olsun. 18’den ufak kardeşlerimiz de “I agree” butonunu tıklayarak bu efsanevi siteden yararlanabilirler.

Manitanın kralını futbolcularla şarkıcılar götürüyor. Gerçekten… Tipsiz futbolcuda bile taş gibi manita var. Şu hayatta en tipsiz insanoğlu sıralamasında ilk 10 daki yeri değişmeyecek Serdar'a da bakın hele. Serdar şaşırtır tabi. Yiiiş potansiyeli yok ki adamda.Kim yiişir normalde bunla.

Ronaldo'nun manitayı da kaçırmadım.Allah’ım adaletimi bu.And justice for all

0 adet insan laf söylemiş: